Fenerbahçe'den Transfer Atağı! Morita'dan Sonra...

Portekiz Ligi ekiplerinden Santa Clara takımından Morita ile anlaşma sağlayan ve Japon futbolcuyu yarın İstanbul'a getirecek olan Fenerbahçe, aynı ligden bir transferi daha bitirmek üzere.

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2021

MORITA'DAN SONRA BİR TRANSFER DAHA!
Fenerbahçe'de transfer çalışmaları hız kazandı. Santa Clara'da forma giyen Japon futbolcu Hidemasa Morita ile anlaşma sağlayan ve 26 yaşındaki futbolcuyu İstanbul'a davet eden Fenerbahçe bir transferi daha bitirme noktasınma geldi. İşte detaylar...

ALİ KOÇ MESAJI VERMİŞTİ
Fenerbahçe'de transfer hız kazandı. Başkan Ali Koç'un UEFA Avrupa Ligi kura çekiminin ardından yaptığı "Bu sene farklı bir enerji yakaladık, 3-4 transferi daha bitirebilirsek bu gruptan rahat çıkarız. Bu halimizle de çıkarız ama takviyelerle hem Avrupa hem lige hazır oluruz. 3'lü sistem oturmaya başladı, bu sisteme göre oyunculara sahip olmak lazım. Bu sistemin İsviçre saati gibi çalışabilmesi için, dediğim takviyeleri de yapmak zorundayız." ifadeleri sonrası bombalar art arda patlıyor.

YARIN İSTANBUL'DA
Sarı Lacivertliler önce Portekiz Ligi ekiplerinden Santa Clara'da forma giyen Japon orta saha Hidemasa Morita ile anlaşma sağladı. Morita'nın yarın saat 17.45'te İstanbul'a geleceği kaydedildi.

ORTA SAHAYA BİR HAMLE DAHA
Teknik direktör Vitor Pereira'nın orta sahada alternatifleri çoğaltmak istediği ve Morita transferini çok istediği ifade edildi. Fenerbahçe, Vitor Pereira'nın listesindeki bir diğer oyuncunun da transferini bitirmek üzere.