Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ta son dakika transfer haberleri

Süper Lig'de Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş kimleri transfer edecek? Her gün yepyeni iddialar ortaya atılıyor. İşte son dakika transfer haberleri ve söylentileri. (CNN Türk)

Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2018

Ospina Beşiktaş'ta

Kolombiyalı gazeteci Esteban Jaramillo O, David Ospina'nın Beşiktaş'a imza atmak üzere olduğunu iddia etti. Sevilla ve Napoli'nin de Kolombiyalı kaleciyle ilgilendiğini belirten Jaramillo, "Şu anki durum itibariyle Ospina'nın yolu Beşiktaş'a çıkıyor" yazdı. Kolombiyalı gazeteci, Ospina'nın Oscar Cordoba ve Pedro Franco'nun yolunu izleyerek Beşiktaş'a imza atacağını öne sürdü. Fenerbahçe'nin de geçen yıldan bu yana yakından ilgilendiği Arsenal kalecisi, Dünya Kupası'nda Kolombiya formasıyla 4 maç oynamıştı.

Fabri gidiyor

Bu haberler Beşiktaş'ın Fabri'yi satacağı iddialarını kuvvetlendirdi. İtalya'nın Napoli ekibi ve İngiltere'den Fulham, İspanyol kaleciyle yakından ilgileniyor.

Rafinha bombası

Fenerbahçe'de teknik direktör Phillip Cocu'nun raporu doğrultusunda hareket eden Sportif Direktör Damien Comolli, İspanya'ya giderek Rafinha için Barcelona ile masaya oturacak. Barcelona, yeni sezonda kadroda düşünmediği 25 yaşındaki yıldız ismin bir yıl daha kiralanmasına sıcak bakıyor. Fenerbahçe, Rafinha'nın İspanyol ekibinden aldığı ücreti karşılayacak ve 2 milyon euro kiralama bedeli önerecek. Futbolcu ve Barça'nın olumlu yaklaşımı, anlaşmanın yakın olduğu şeklinde yorumlanıyor.

Transfer ciddileşti

Transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Galatasaray'ın gündemine bomba bir iddia düştü... Suudi Arabistan'dan Al Hilal'in Bafetimbi Gomis için resmen düğmeye bastığı belirtildi. Al Hilal'in hem yönetim hem de Fransız yıldızla temasa geçtiği ifade edildi. İddialara göre Suudi kulübü 3 milyon Euro'su bonus olmak üzere tam 21 milyon Euro'yu gözden çıkardı. UEFA kıskacındaki Galatasaray yönetimi teklife çok sıcak bakıyor. Bu sezon 3 milyon 350 bin Euro garanti ücret alacak olan Gomis'in 6-7 milyon Euro civarında bir para istediği belirtiliyor. Eğer yıldız futbolcu da Al Hilal'le anlaşırsa transferin gerçekleşeceği öğrenildi.