Farah Zeynep Abdullah ile Ekin Koç'un olay öpüşme sahnesi!

Türk yarışçılığının efsane safkanı Bold Pilot'ın hayatının anlatıldığı Şampiyon filminin ilk tanıtımına ünlü oyuncular Farah Zeynep Abdullah ile Ekin Koç'un öpüşme sahnesi damga vurdu.

Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2018

Senaryosunu Ahmet Katıksız ve Serkan Yörük'ün yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız'ın oturduğu projede Halis Karataş'ı canlandıran Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan'la başrolü paylaşacak.

Filmin tanıtımına ünlü oyuncular Farah Zeynep Abdullah ile Ekin Koç'un öpüşme sahnesi damga vurdu.

SİVAS'IN KÖYÜNDEN JOKEY OLMA UMUDUYLA YOLA ÇIKTI

Gerçek bir yaşam hikayesinden yola çıkılarak yazılmış sevgi, umut ve yaşam dolu hikaye "Şampiyon", Sivas'ın köyünden, İstanbul'a jokey olmak için gelen Halis Karataş'ın hayalini gerçekleştirme serüveni, şampiyon Bold Pilot'la tanışmasıyla başlar. Ama bu yolculuğun sonu Halis'in beklentisinin çok üstüne çıkarak, ikisi de efsane haline gelmiştir. İkisinin de çok sevdikleri Begüm için yola çıkarlar ama koca bir topluma umut olurlar.

UMUDUN ADI OLDULAR

1990'ların ortaları. Türkiye'nin siyasal kararsızlık, enflasyon ve umutsuzlukla bunaldığı yıllar olan 1990'ların ortalarında halk, yarışları hep sondan gelerek kazanan bu atı ve jokeyi çok severler. Sebebi ise, halkın da kendisini yarışın son metrelerinde bu at ve jokeyi gibi hissetmesindendir.