Fahriye Evcen'in Derin Dekoltesi Sosyal Medyaya Dert Oldu

Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde derin dekolteli kıyafetleriyle poz verdi. 'Burak Özçivit kıskanmiyor mu yorumları yapılınca konuya açıklık getirdi.

Eklenme Tarihi: 14 Mart 2021

Son zamanlarda hayranları tarafından televizyon ekranlarında görülmeyi çok özlenen Fahriye Evcen, Instagram'dan paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir marka için objektif karşısına geçen Evcen, fotoğraflarıyla büyüledi.

Son zamanlarda hayranları tarafından televizyon ekranlarında görülmeyi çok özlenen Fahriye Evcen, Instagram'dan paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir marka için objektif karşısına geçen Evcen, fotoğraflarıyla büyüledi

Fahriye Evcen 8 Mart'ta yaptığı paylaşımla takipçilerine "Bu çekim hepimiz için..." mesajını yolladı. 11 milyondan fazla takipçisi olan Fahriye Evcen'in pozları sosyal medya kullanıcıları tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu

Bu esnada Burak Özçivit'in dekolteli pozlar için ne diyeceği de takipçileri tarafından merak konusu oldu. Birçok takipçisi, ''Burak Özçivit görmesin'' yorumları yazdı. Evcen, fotoğraflarına ve Burak Özçivit'in kıskanç olup olmamasına cevap verdi.