Ezgi Eyüboğlu'ndan Güldüren İtiraf: O An Çok Utanmıştım

YouTube'daki 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk olan oyuncu Ezgi Eyüboğlu, Muhteşem Yüzyıl dizisi çekimlerinde başına gelen bir olayla herkesi güldürdü.

Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2021

Katıldığı programda samimi açıklamalarda bulunan Ezgi Eyüboğlu, “Bir evin bir kızı” olma hissiyatının sosyal hayat içerisinde bazı dezavantajlar da yaratabildiğini ifade etti.

Ünlü oyuncu, “Bir evin bir kızı olarak büyüyünce ister istemez ailede ilgi odağı haline geliyorsunuz. Ama sosyal hayatta aynı ilgiyi bulamayınca ‘Eee ben ilgi odağıydım. Burada neden ilgi odağı değilim’ durumu olabiliyor” dedi.

İktisat bölümü mezunu olan Eyüboğlu, iktisat biliminin kendisine analitik düşünme anlamında artısı olduğunu ifade ederken, oyunculuk kariyerine yönelmeseydi okulda kalarak akademisyen olmak isteyeceğini söyledi.

"ESTETİĞE KARŞI DEĞİLİM"

Programın ‘Gözlerimin İçine Bak’ kısmında İbrahim Selim tarafından kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap veren Eyüboğlu, “Hiç estetiğin var mı?” sorusuna, “Estetiğim yok ama bir dermatoloğum var, onunla teknolojinin bütün imkanlarından faydalanıyoruz. Bir adım ötesi estetik oluyor muhtemelen. Ama estetiğe karşı bir insan da değilim” diye konuştu.