Esra Erol'da Programında Şiddetin Görüntüleri Ortaya Çıktı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programına konuk olan Muammer ve Gülhan'ın şiddet görüntüleri ekrana getirildi.

Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2021

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında ilginç bir olay işlenmeye başlandı. Kastamonu'dan gelen Muammer Güzel, eşi Gülhan Güzel'den şiddet gördüğünü söyleyerek boşanmak istediğini belirtti. Süpürge sapı, tencere ve çaydanlıkla eşinin kendisini dövdüğünü söyleyen adam, "Beni herkesten kıskanıyordu. Hiç huzurumuz yok" diyerek yardım istedi.

"SEZAİ'DEN ÇOCUK YAPIP BAŞKASININ NÜFUSA KAYDETTİRDİ"

Başka bir adama kaçan eşi Gülhan Güzel'den boşanmak isteyen Muammer Güzel, "Gülhan'ın Sezai'den çocuğu oldu ama bebek başka bir adamın nüfusuna kayıtlı. Biz evlendiğimizde ben onun 1 yaşındaki çocuğunu kendi evladım gibi severek baktım" dedi.

ÖNCE BARIŞMAK İSTEDİ SONRA VAZGEÇTİ

Karı-koca önceki gün canlı yayında yüzleşti. Kaçtığı Sezai'nin hırsızlık suçundan cezaevine girdiğini öğrenen ve kadın ticareti yaptığı iddialarını duyan Gülhan Güzel, eşi Muammer ile barışmak istediğini hatta tüp bebek yöntemiyle eşinden çocuk yapmak istediğini söyledi.

Bir dargın bir barışık olan çift, iki gün önce yine Esra Erol'un programına çıktı. Barıştıkları düşünülen çiften Gülhan, "Para konusunda Muammer çok iyi ama ben Sezai'nin yanında huzurluyum" diyerek boşanmak istediğini söyledi.