Esra Erol’da şok: Kocam eve getirdiği erkeklerle cinsel ilişkiye sokuyordu

ATV'nin Esra Erol’da programında televizyon ekranlarında görülmemiş bir olay yaşanıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde çalışan Recep Pekinalp 7 aydır haber alamadığı eşini bulmak için Esra Erol’a başvurdu. Eşinin en yakın arkadaşı ile kaçtığı öğrenen Pekinalp, bunu öğrendiğinde şok oldu.

Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2020

Canlı yayına katılan Şennur Hanım ise akılalmaz son dakika iddialarında bulundu. Şennur Hanım, kocasının kendisini eve getirdiği erkeklerle birlikte olmaya zorladığını iddia ederken Ferit Bey’in kendisini kaçırmadığını ve kendi istediği ile yanında olduğunu belirtti.

Esra Erol'da ekranlara gelen karışık yasak aşk ilişkisi şaşırtmaya devem ediyor! Esra Erol'un canlı yayında bir araya getirdiği; kocasının arkadaşıyla ilişkiye giren iki çocuk annesi kadın ve ilişkiye girdiği adamın açıklamaları kocayı çileden çıkardı.

Esra Erol'da programında kocasını en yakın arkadaşıyla aldatıp kaçan Şennur'dan akılalmaz son dakika açıklamaları geldi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde çalışan Recep Pekinalp, karısından 7 aydır haber alamadığı için Esra Erol'da programına çıkmıştı.

Daha sonra karısının en yakın arkadaşı, Ferit'e kaçtığını öğrendi. Canlı yayına katılan Şennur ve Ferit ikilisi ise şoke eden açıklamalarda bulundular.