Esra Erol'da çalkalandı! 10 yıl boyunca annesine 1 yıl kendisine tecavüz etti

ATV ekranlarında izleyici karşına çıkan Esra Erol'da programında, izleyiciler dehşete düşüren bir itirafla sarsıldı.

Eklenme Tarihi: 07 Haziran 2018

Twitter'da Medyafaresi.com'un son dakika haberlerini takip edin
Kayıp olan annesi Nurşen'ı aramaya gelen Safiye adlı genç kadın, öz amcası Osman Çolakoğlu'nun 13 yaşındayken kendisine, 1 yıl boyunca tecavüz ettiğini iddia etti.
Başından geçenleri gözyaşları içerisinde anlatan Safiye'nin hikayesi, duyanların yüreklerini dağlıyor. Safiye, programda "10 yıl boyunca anneme, 1 yıl boyunca bana tecavüz eden öz amcam Osman Çolakoğlu idam edilsin!" ifadesini kullandı.


Kayıp olan annesi Nurşen'i bulmak için Esra Erol'da programına başvuran Safiye'nin, hayat hikâyesi izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Öz amcası Osman Çolakoğlu'nun tecavüzüne uğradığını iddia eden Safiye'nin akılalmaz hikâyesini duyanlar büyük şok yaşadı.

Hem kendi öz kızına hem de öz yeğenine tecavüz ettiği iddia edilen Osman Çolakoğlu yayına bağlandı. Osman Çolakoğlu "Ben size her şeyi anlatmak zorunda değilim, mağdur olan benim" diyerek iddiaları yalanladı. Çolakoğlu ayrıca "Yargı süreci devam ediyor. Safiye'nin ortaya attığı iftiralar, kendi özgür iradesiyle mi acaba? En son mahkeme de şikayetinde vazgeçti" ifadelerini kullandı.

İDAM EDİLSİN; "Öz amcam, anneme 10 yıl boyunca tecavüz etti. Annem hamileydi ve amcamla evlenmek zorunda kaldı. Evlendikten sonra da öz amcam bana 1 yıl boyunca tecavüz etti. Annemin akli dengesi yerinde olmadığı için, söyleyemedim. Adli tıpa gittik, rapor aldık, şikayet ettik. 1 gün ceza evinde kaldı. Kadın sığınma evinde kaldık. Öz amcam ilk evliliğinden olan öz kızına da tecavüz etti. Psikolojim çok bozuk. Yakalansın ve suçu cezasız kalmasın istiyorum, idam edilsin"