Esra Erol'da 8 Aylık Hamile Kadını Yıkan Haber

Esra Erol'da kayınpederi Yüksel ve kayınvalidesi Behime’nin kendisini evden kovduğunu ve o zamandan beri kocasına ulaşamadığını söyleyen Cemile, canlı yayında gelen telefonla şoke oldu.

Eklenme Tarihi: 11 Mart 2021

Esra Erol’a katılan 8 aylık hamile Cemile 16 yaşında görücü usulü Ahmet Dinçer’le 1 yıl birlikte yaşadı. 17 yaşında resmi nikah kıyılan genç çift 2 yılın sonunda sorunlar yaşamaya başladı. Görücü usulüyle evlendiğini kişi Ahmet Dinçer evde yokken kayınpederi Yüksel ve kayınvalidesi Behime’nin kendisini evden kovduğunu söyleyen Cemile, eşine ulaşamadığını belirterek canlı yayında yardım istedi.

Cemile’nin günlerdir ulaşamadığı kocası Ahmet ise canlı yayında katılarak şaşkınlık yaratan açıklamalarda bulundu. Ardından ismini vermek istemeyen bir kadın kafaları karıştıran açıklamalarla herkesi şoke etti.

Esra Erol’a Konya’dan katılan 18 yaşındaki Cemile 8 aylık hamile olduğunu ve 1 buçuk yaşında bir çocuk olduğunu dile getirdi. Henüz 16 yaşındayken ailesinin görücü usulü rızasıyla evlenen genç anne yaşadıklarıyla herkesi şaşkına çevirdi. Eşi evde yokken kayınvalidesi ile kayınpederinin evden kovduğunu dile getiren Cemile, canlı yayına katılan eşi Ahmet ise söyledikleriyle herkesi şaşkına çevirdi.

Cemile evlendiğinde yaşı küçük olduğu için resmi nikah kıyılmadığını 17 yaşına basınca annesinin izni ile nikah kıydıklarını aktardı. İlk hamileliğinde sıkıntılar yaşadığını dile getiren Cemile, “kayınvalideme söylüyorum ama beni anlamıyor. Çocuğumu istemiyor” dedi.