Esra Erol rejisinden skandal! Avukat ahlaksız ilişki karşısında şoke oldu

ATV'nin sevilen programı Esra Erol'da rejinin büyük hatası olay oldu. Reji yüzünü göstermek istemeyen Fatma Çakır'ın yüzünü kısa bir süreliğine ekrana verdi.

Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2018

Esra Erol'da geçen hafta ekrana gelen Talip Çakır ve eşi Fatma Çakır'ın hikayesi herkesi şoke etmişti. Talip'in karısı onun öz ağabeyi ile kaçmıştı ve Talip'in üzerine olan iki çocuktan biri de onundu. Esra Erol'un avukatı Hülya Kuran'ı ilk kez böylesine dellendiren 'ahlaksız' ilişkinin başrolündeki Fatma Çakır oldu. ATV rejisi ise herkesin merak ettiği Fatma'yı kazara gösterdi. İşte herkesin konuştuğu Fatma Çakır ve Hülya Kuran'ın kızgınlığı:

KARISI AĞABEYİ İLE KAÇTI : Mermerci olan Talip Çakır, 2008 yılında Fatma Çakır ile evlendi. Babası evliliği karşı çıktı ancak Talip 'seviyorum' deyince davullu zurnalı düğün yaptı. Talip ile eşinin 2011 yılında oğulları Fikret dünyaya geldi. 3 yıl sonra ise Talip hayatının şokunu yaşadı. Karısı Fatma Çakır, evli 2 çocuk babası olan öz ağabeyi Mustafa Çakır ile birlikte kaçtı.

Geçen hafta Esra Erol'un programına bağlanan Fatma Çakır, bu kez canlı yayına çıktı. DNA testi için oğluyla birlikte Esra Erol'da programına katılan Fatma Çakır, stüdyoda yüzünü göstermek istemedi. Bunun üzerine Esra Erol onu yan stüdyoda oturtup yayına sırtı dönük olarak çıkardı.

Ne olduysa Esra Erol, Fatma Çakır'ın yanına gidince oldu. Yan stüdyoya geçen Esra Erol, Fatma Çakır ile orada bir süre konuştu. Fatma'dan oğluyla Talip'in görüşmesini izin vermesini istedi. Fatma da 'oğlum isterse olur' dedi.