Eski sevgilisi bağlandı, Metin Yıldız canlı yayında çıldırdı!

Cengiz Semercioğlu'nun TV100 ekranlarında yayınlanan Sabah Sohbeti programına katılan Metin Yıldız, eski sevgilisi Gözde Kayra canlı yayına bağlanınca yayını terk etmek istedi.

Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2019

Geçtiğimiz hafta gündeme bomba gibi düşen Metin Yıldız'ın ikinci defa kadına şiddet haberleri üzerine BKM oyuncusu Yıldız, iddiaları yalanlamış, hatta asıl şiddeti kendisinin gördüğünü söylemişti. İddiaları yalanlayan Metin Yıldız, TV100 ekranlarında yayınlanan Cengiz Semercioğlu'nun sunuculuğunu yaptığı Sabah Sohbetleri programına katıldı.

Sevgilisi Gözde Kayra'yı dövdüğü iddialarına açıklık getiren Metin Yıldız, canlı yayında şunları söyledi: "Asıl şiddete uğrayan kişi benim. Gözde Kayra, her şeyi beni çok sevdiğinden yapıyor. O bana saldırdı. Ben öylece durdum. Bütün vücudum tırnak izi dolu, boğazımı sıktı."

Metin Yıldız, Cengiz Semercioğlu'nun programında şiddet iddialarını yalanlarken canlı yayına Gözde Kayra bağlanınca ise çılgına döndü. Yıldız, canlı yayında karşılık konuşmanın doğru olmadığını arada ailelerin olduğunu söyleyerek yayını terk etmek istedi.

Neler olmuştu?

Çok Güzel Haraketler ile tanınan tiyatro oyuncusu Metin Yıldız, eski eşinin şiddet iddiaları sonrasında boşanmış bir süredir Gözde Kayra ile birlikte yaşıyordu. Gözde Kayra da geçtiğimiz günlerde şiddet gördüğü iddiası ile soluğu karakolda alınca ortalık karışmıştı.