Eski porno yıldızı Mia Khalifa Shakira'ya isyan etti!

Eski cinsel içerikli film yıldızı Mia Khalifa, kendisi gibi Lübnan asıllı olan dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'ya, Beyrut'ta yaşanan korkunç patlama karşısında sessiz kalmasından ötürü "Paranı değil, sadece sesini yükselterek insanlara destek olmalıydın" diyerek sitem etti.

Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2020

Beyrut'ta 4 Ağustos'ta meydana gelen ve 170'ten fazla kişinin öldüğü feci patlamanın ardından birçok yıldız bağış yaparken, Shakira'nın sessizliğini koruması Khalifa ile birçok sosyal medya kullanıcısını harekete geçirdi.

27 yaşındaki Lübnan doğumlu ABD'li eski cinsel içerikli film yıldızı Khalifa, Shakira'nın Lübnan'daki insani yardım çalışmalarına para bağışlamasını yeterli bulmayarak, Beyrut sakinlerinin çektiği acıyı dünyaya duyurmadığı için Lübnan'ı yüzüstü bıraktığını söyledi.

Instagram hesabından açıklama yapan Khalifa, Shakira'ya "Yarı Lübnanlısın ve tatillerde aileni Lübnan'a götürüyorsun ama senin, onlar için dünyada bir etki yaratmana en çok ihtiyaç duydukları tüm zaman boyunca sen sessiz kaldın" şeklinde seslendi.

Khalifa ayrıca, Shakira'nın 68 milyon takipçili Instagram hesabının ekran görüntüsünü paylaşarak, "Paranı değil, sadece sesini yükselterek, insanların bu trajedinin vehametini anlamasına yardımcı olman yeterliydi" şeklinde isyan etti.