Erşan Kuneri için Tarih Verildi! Kadroda Kimi Ararsan Var!

Önceki gün 48 yaşına ayak basan komedyen Cem Yılmaz, merakla beklenen yeni projesi 'Erşan Kuneri' hakkında konuştu.

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2021

Cem Yılmaz'ın Netflix'te yayınlanacak olan 'Erşan Kuneri' isimli dizisinin oyuncuları önceki gün okuma ve kostüm provası yaptı. Ünlü komedyenin Levent’teki ofisinde dizinin oyunları; Ezgi Mola, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Uraz Kaygılaroğlu ve Çağlar Çorumlu bir araya geldi.

SEVGİLİSİYLE KATILDI
Yaklaşık beş saat süren prova sonrası Nilperi Şahinkaya, heykeltıraş sevgilisi Emre Yusufi ile birlikte ayrıldı. Haziran ayında çekimlere başlayacaklarını söyleyen Şahinkaya, "Erşan Kuneri’nin okuma provasını yaptık, çok güzel geçti. Haziran gibi çekimlere başlayacağız" dedi.

'TATİL BİRAZ ZOR'
'Masular Apartmanı' dizisinin oyuncuları Ezgi Mola ve Merve Dizdar, toplantı sonrası birlikte ayrıldı. Mola, "Çok keyifli, çok heyecanlı. Herkesin çok eğleneceği bir iş olacağından şüphem yok" dedi. Haziran ayında sete çıkacakları için tatil yapamayacağını söyleyen oyuncu, "Tatil biraz zor görünüyor" dedi.

ÜNLÜ KOMEDYENE PASTA SÜRPRİZİ
23 Nisan’da 48 yaşına giren Cem Yılmaz’a basın mensupları pasta ile sürpriz yaparak doğum gününü kutladı. Habercilerin jesti karşısında şaşıran Yılmaz, dilek tutarak mumları üfledi.