Erol Köse evliyken canlı yayında Gülşen'e aşkını ilan edince neler oldu?

Onedio editörü Arzu Semender, magazin tarihine damga vuran Gülşen ve Erol Köse'nin yasak ilişkisinde yaşananları derledi. Bakın 2006'da neleri konuşmuşuz...

Eklenme Tarihi: 16 Nisan 2020

Eski magazin dosyalarına sizi biraz geriye, 2006'ya götüreceğiz. Gülşen'in parıl parıl parladığı, her albümde yeni imajıyla dikkat çektiği ve bugün bile hatırlanan hitlerini arka arkaya patlattığı bir dönem.


Gülşen'in "Ya Tutarsa" isimli albümü fırtınalar kopartarak piyasaya çıkmıştı. İçinde "En Şahanesinden", "Çelişki", "Canın Sağolsun" gibi her biri birbirinden hit şarkılar bulunduruyordu bu albüm.

Albümün prodüktörü, bütün yıldızları bünyesinde bulunduran Erol Köse'den başkası değildi. Gülşen de yıldızı yükselen bir pop şarkıcısı olarak Erol Köse'nin sanatçılarından biriydi.

80'li yıllarda Komedi Dans Üçlüsü grubu ile oldukça beğenilen ve eğlenceli bir oluşuma imza atan bir isimdi Erol Köse. Doktorluk mesleğini bir tarafa bırakıp bir magazin figürü olmayı seçmesi, Uzan grubu ile tanıştıktan sonra söz sahibi bir iş insanı olmasına sebep oldu.