Erasmus Muharrem olayı nedir? Sosyal medyayı sallayan acayip hikaye

Twitter'da Öykü'nün enayisi isimli hesap tarafından atılan tweetlerin yayılması üzerine Erasmus Muharrem olayı birçok kişi tarafından araştırılıyor. Erasmus Muharrem kimdir? Erasmus Muharrem olayı nedir? İşte merak edilenler…

Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2020

Twitter gündemi, enayienayi adlı bir kullanıcının beş günde hazırladığı ve 330 tweet'ten oluşan ilginç hikayesiyle sallandı. Hikayede EnayiEnayi ve Erasmus Öykü arasında yaşanan 5 yıllık birliktelik Öykü’nün Erasmusa gidip Muharrem'le Enayi Enayiyi aldatmasıyla son bulmuş. Aldatmayı kaldıramayan EnayiEnayi isimli kullanıcı yaşadığı sağlık problemlerini ve tüm yaşadıklarını anlattı.

28 yaşındaki enayienayi'nin anlattıklarına göre kendisi yaşadığı ilişki sonrası ağır depresyona girmiş, hatta intihara kalkışmış.

Yaşadıklarının sorumlusu olarak da 6-7 yıldır tanıdığı ve başta abi-kardeş gibi başlayıp sonrasında da duygusal birlikteliğe doğru evrilen bir ilişki yaşadığını söylediği Öykü'yü görüyor.

Öykü 16-17 yaşlarındayken o dönem 24 yaşında olan enayienayi ile sosyal medya üzerinden bir arkadaşlık kuruyor ve sonrasında iş flört boyutuna evriliyor. 6-7 yıllık ilişkide toplam 4 kere görüşüyorlar.