En popüler Instagram filtreleri neler?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram platformunda son zamanlarda Hikayeler özelliğine eklenen filtreler öne çıktı. Neredeyse her Instagram kullanıcısının denediği Hikayeler özelliğindeki filtreler seçenekleri arasında en çok kullanılanlar neler?

Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2020

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen Instagram, her geçen gün yeni özellikleriyle birlikte, kullanıcılarına keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.

Uzun zaman önce eklenen Hikayeler ve filtreler özelliği sayesinde, kullanıcıların farklı şekillerde vakit geçirmesini sağlayan Instagram'da en çok kullanılan filtreler de belli oldu.

Dünyanın en büyük sosyal medya ağı olan Facebook'un başarılı hamlelerinden biri olan filtrelerde, isteyen geliştiriciler kendi filtrelerini yaratıp, bunu diğer kullanıcılarla paylaşabiliyor.

Son zamanlarda Instagram'da en popüler olan filtre, Endonezyalı Predy Ferdiansyah isimli bir yazılımcıya ait olan "Kaç yaşında görünüyorum?" oldu. Birkaç gün içinde binlerce kişiye ulaşan fitre, gün geçtikçe kitlesini de büyütüyor.