Emma Stone'un oynadığı Netflix dizisi Maniac'ın fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Emma Stone ve Jonah Hill’in yer aldığı dizi Patrick Somerville tarafından hayata geçirildi.

Eklenme Tarihi: 07 Ağustos 2018

Netflix, başrollerinde Emma Stone ve Jonah Hill’in yer aldığı yeni dizisi Maniac’ın resmi fragmanını, afişini ve projenin ilk karelerini görücüye çıkardı.

Yönetmen koltuğunda Cary Joji Fukunaga bulunduğu Maniac, 21 Eylül'de izleyiciyle buluşacak.

KONUSU

Maniac bizim dünyamıza çok benzer bir dünyada, bizim zamanımıza çok benzer bir zamanda, iki yabancı Annie Landsberg (Emma Stone) ve Owen Milgrim (Jonah Hill), kendilerince uygun sebeplerle gizemli bir ilaç testinin son aşamasında karşı karşıya geliyor. Annie, annesi ve kız kardeşi ile olan sorunlu ilişkisinde sıkışıp kalmış, hayattan mutsuz ve umutsuz bir karakter. New York sanayicilerinden birinin beşinci çocuğu olan Owen ise tartışmalı bir şizofren teşhisi ile tüm hayatı boyunca baş etmek zorunda kalmış biri.

Her ikisi de hayatlarından memnun değil ve yeni, radikal bir ilaç tedavisinin vaat ettikleri, bu iki baş karakterle birlikte diğer on yabancıyı üç günlük bir deneme programı için Neberdine Pharmaceutical and Biotech binasında bir araya getirmeye yetiyor. İlacın yaratıcısı Dr. James K. Mantleray (Justin Theroux) bu tedavinin akıl hastalıkları ve kalp kırıklıkları gibi akılla ilgili her türlü sorunu iyileştirebileceğini öne sürüyor.