Emina Jahovic, Metisha Schaefer, Melis Sütşurup aşklarında son durum

Mustafa Sandal aşkını doyasıya yaşarken, bunu gizlemekten de çekinmiyor. Eski eşi Emina tarafında, işler biraz karışık. Ünlü iş adamı Sadettin Saran'ın, Emina Jahovic'ten sonra Kim Kardashian'a olan benzerliğiyle ünlenen Metisha Schaefer'le, yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

Eklenme Tarihi: 03 Mart 2019

Mustafa Sandal, önceki gün sevgilisi Melis Sütşurup ile Sarıyer’deki Steakroom adlı mekânda yemekteydi. Restoran çıkışı habercilerle sohbet eden Sandal, yeni ilişkisiyle ilgili “Allah’a şükür her şey yolunda. Gayet iyi gidiyor.” dedi. “Geldim, yemeğimizi yedik, şimdi 6-7 saatlik antrenmanlar beni bekliyor. Melis Hanım burada kalacak, çünkü programımız çok ağır.”

Ünlü popçu, daha sonra sevgilisi Melis Sütşurup’u öperek aracıyla uğurladı.

Emina, eski eşini ezeli rakibi Tarkan'la vurdu. Aracında Megastar'ın 'Sevdanın Son Vuruşu' şarkısını dinlediği anları Instagram'da paylaştı. Jahovic'in bu hamlesi, 90'lı yıllardan bu yana süregelen Tarkan ile Musti'nin rekabetini akıllara getirdi.

Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic'le geçtiğimiz yıl sonunda ilişkisi biten ünlü iş adamı Sadettin Saran, yeni bir aşk iddiasıyla gündeme geldi.