Emilia Clarke'ın hiçbir yerde görmediğiniz fotoğrafları

Emilia Clarke, 2011'de yaşamını tehdit eden beyin anevrizması geçirdikten sonra, daha önce hiçbir yerde görülmeyen fotoğraflarını paylaştı. Sizler için Ladbible'dan derlediğimiz içeriğimize bir göz atın.

Eklenme Tarihi: 09 Nisan 2019

CBS Sunday Morning'e verdiği röportaj sırasında, şu anda 32 yaşında olan Emilia, çok özel fotoğraflarını paylaştı ve iyileşme sürecinde nasıl karamsarlığa düştüğünü anlattı.
Geçmişe bakıp hastalığının onu ruhsal olarak nasıl etkilediğini hatırlayan Clarke, "İlk seferki çok zordu, ikinci defa başıma geldiğindeyse iyimser kalabilmek daha da zorlaşmıştı." açıklamasında bulundu.

"İkinci seferde, beynimin bir kısmı fiilen öldü." diyen Emilia şu sözlerle devam etti: "Beyninizin bir bölümüne sadece 1 dakikalığına kan gitmezse, o bölüm çalışmayı durduruyor.
Kısa devre yapıyor gibi düşünün. İşte benim başıma gelen buydu. Doktorlar tam anlamıyla beynime bakıyor ve çalışmayan bölüm ile alakalı "Çevresel görme olabilir, konsantrasyonu olabilir..." diye tahminlerde bulunuyorlardı." Daha sonra Emilia, "Ben her zaman o bölümün "erkek zevkim" olduğunu söylerim." diyerek şaka yaptı ve devam etti.
"Uzun bir süreliğine oyunculuk yapma yeteneğim kaybolacak diye çok korktum. Bende derin bir paranoya oluşturdu."

Doğrusu Emilia, sırrının Daenerys gibi "belalı" bir karakteri oynamanın yoğunluğu ve baskısı olduğunu, ayrıca en nihayetinde hayatını kurtardığını çünkü ölümlülüğünü sorgulayacak zamanının olmadığını açıkladı.
"Sete gidiyorsunuz ve gerçekten belalı bir karakteri canlandırıyorsunuz, ateşlerin içinde yürüyorsunuz, binlerce insana sesleniyorsunuz ve istendiği gibi, çalışabildiğiniz kadar sıkı çalışıyorsunuz. İşte bu durum beni, kendi ölümümü göz önüne almaktan kurtardı."

Emilia Clarke, bu ayın 14'ünde Game of Thrones'un yeni sezonunun ilk bölümüyle ekranlara dönüyor!