Elif Ece Uzun

Elif Ece Uzun kimdir?

Eklenme Tarihi: 01 Ocak 2015

Bebek yüzlü manken olarak tanınan Elif Ece Uzun ürettiği sağlıklı atıştırmalıklar ile ticarete atılıyor. Uzun hem yeni girişimini hem de kendini anlattı.

Hayatınızda yeni bir heyecan ve yenilik neler var? Aslına bakarsanız var. Modellik devam ediyor bir taraftan da yeni bir iş hazırlığındayım. Ekim ayından sonra sağlıklı atıştırmalıklar üretmeye başlıyorum. Marketlerde, spor salonları ve kafelerde olacak. Çayınızı içerken güvenle, pişman olmadan yiyebileceğiniz şeyler yani.

Oyunculuk çalışmalarınız olacak mı? Modellikle beraber bugüne kadar sekiz televizyon programı yaptım. Bir gazetede köşe yazılarım oldu. Birkaç reklam kampanyasında yer aldım. Altından kalkabileceğim her işi kabul ediyorum bundan sonrası için de öyle olacak. Ama şöyle de bir gerçek var. Artık gelecekle ilgili keskin ve kesin planlar yapmayı bıraktım. İnsan her geçen gün gelişiyor, değişiyor, dolayısıyla beklentileri, hayalleri ve hayata bakışı da onunla beraber şekilleniyor. Tabii ki hayallerim var ama onları kesinleştirip, diğer milyonlarca olasılığımı çöpe atmak istemiyorum. Vücudum elverdiği sürece de işime devam edeceğim tabii huzurla ve keyifle yapabildiğim müddetçe. Oyunculuğa gelince keyifli ve güzel işler geldiği sürece yaparım. Ama kültür sanat programı yapmak istiyorum.

Oyuncu olma merakı ilk ne zaman başladı? Oyunculuk eğitimi almaya ilk başladığımda oyun oynama halinin ne kadar eğlenceli ve insana her şey olabilme şansı verdiğini tekrar hatırladım, hayat bir taraftan çok uzun gibi görünse de, istediğin her şeyi yapmak için çok kısa. Oyunculuk insana bu imkanı veriyor. Sanırım bu etkiledi.