Ege'nin Hamsisi'ne Vuslat şoku

Yeni sezonda Vuslat ve Halka gibi iddialı dizilerle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan TRT 1, ratinglerde istediği başarıyı elde edemeyen dizilerinin de fişini çekiyor. Son olarak pazartesi akşamları seyirciyle buluşan 'Ege'nin Hamsisi' dizisi için final kararı alındı.

Eklenme Tarihi: 28 Kasım 2018

Yeni sezonda Halka ve Vuslat gibi projeleri erkana getirmeye hazırlanan TRT 1, pazartesi akşamları ekrana gelen dizisi Ege'nin Hamsisi için final kararı aldı.

İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Asuman Dabak, Uraz Kaygılaroğlu, Hakan Bilgin, Eser Eyüboğlu, Durul Bazan ve Bestemsu Özdemir gibi ünlü isimlerin rol aldığı dizi, her ne kadar yaz sezonunun en çok izlenen projeleri arasında yer alsa da final yapmaktan kurtulamadı.

Son Bölüm 3 Aralıkta Ekrana Gelecek: Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin eğlenceli hikâyesini ekrana taşıyan Köprü Film imzalı komedi dizisi, 23. bölümde ekrana veda edecek. 'Ege'nin Hamsisi'nin 19. bölümü, 3 Aralık Pazartesi akşamı ekrana gelecek.

TRT'nin yeni yıl itibariyle pazartesi akşamları 'Vuslat' adlı yeni dizisini yayınlamayı planladığı konuşuluyor. Ege'nin Hamsisi, 12 Kasım Pazartesi tarihli bölümünde Çukur, Söz ve Yasak Elma gibi rakiplerinin gerisinde kalarak totalde 13, AB'de ise dokuzuncu sırada yer almıştı.