Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan Meryem gitti yerine 4 isim birden geliyor!

ATV'nin en sevilen ve en çok izlenen dizilerinden biri olan ve uzun yıllardır devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde sular durulmuyor. Hergün yeni haberler gündeme düşüyor.

Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2018

ATV'nin reyting rekorları kıran ve en çok izlenen dizilerinin başında gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazdizisinde son günlerde sular durulmuyor hergün yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak dizinin başrol oyuncularından Meryem'e hayat veren Deniz Çakır'ın dizinin kadrosundan çıkarılması ise büyük yankı uyandırdı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni ve sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Dizinin kadrosundan çıkarılan Deniz Çakır ve Olgun Şimşek'in ardından hergün yeni iddialar ortaya atılıyor, izleyicinin ise kafası karışık.

Yeni bölümlerde Meryem Çakırbeyli ve Kimsesiz Yaşar karakterleri artık dizide olmayacak. Peki diziden ayrılan 2 kilit ismin yerine kimler gelecek? Yapımcılar yeni oyuncu arayışına çoktan girdi bile.

Yeni sezonda özellikle Meryem karakterinin eksikliği nasıl giderilecek bilinmiyor fakat kulislerde 4 yeni kadın oyuncunun adı geçiyor.