Eda Taşpınar: Ayrılık yok

Eda Taşpınar, önceki akşam Tarabya Kıyı Balık çıkışı görüntülendi. Sevgilisi Çağrı Atakan’la gittikleri bir mekanda kendisine laf atan kişiyle kavga ettiği haberlerini doğrulayan sosyetik güzel, "Ayrılık yok, fikir ayrılığı var" dedi.

Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2020

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; olaylı günden sonra sosyetik güzel Eda Taşpınar, önceki akşam Tarabya'da bulunan bir balıkçıdan çıkarken görüntülendi.

Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlayan Taşpınar, sevgilisi Çağrı Atakan'ın kendisine laf atan bir müşteri ile tartıştığı iddialarıyla ilgili konuştu.

Eda Taşpınar, "Evet, mekanda bir tartışma yaşadık. Çağrı ile sadece bu konu üzerine fikir ayrılığımız oldu. İlişkimiz hala devam ediyor" diyerek, hızla oradan ayrıldı.

ağrı Atakan da geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülenmişti. Atakan'a, sevgilisi ile gittiği bir mekanda Taşpınar'a laf atan müşteri ile tartıştığıyla ilgili çıkan haberler ile ilgili olarak Bu iddia doğru değil. Evet, biz o mekana yemek yemeye gittik. Orada bir tatsızlık yaşandı ama kavga yok. Darp yok, dayak yok. Biz Anadolu insanıyız. Örf ve adetlerimiz var. Bana göre ters olan bir hareket yapıldı." demişti