Ece Gürsel Koronavirüse Yakalandı

Koronavirüs Testinin pozitif çıktığını duyuran Gürsel, "Konuşmak çok yorucu oluyor, nefes almak da zor... Çok kötü bir duyguymuş" dedi.

Eklenme Tarihi: 25 Mart 2021

Bir döneme damgasını vuran manken ve şarkıcı Ece Gürsel, sosyal medya hesabı Instagram'dan koronavirüse yakalandığını hayranlarıyla paylaştı.

Testinin pozitif çıkmasının ardından yaşadığı süreci ve sağlık durumunu anlatan Ece Gürsel, şunları söyledi: "Bir yıl direndik ama koronavirüs buyurdu geldi bana... İlk üç gün grip olacak gibi hissettim kendimi.. Sadece kırgınlık vardı vücudumda. İlaçlageçirmeye çalıştım, çünkü herhangi bir belirti yoktu. Fakat pazar akşamı ateşim aşırı yükselince test yaptırdım. Ve test pozitif.'' ifadelerini kullandı.

Bu duygunun çok kötü olduğunu belirten Gürsel, '' İki gündür yorucu geçiriyorum. Konuşmak çok yorucu oluyor, nefes almak da zor. Tez vakitte geçer inşallah!" dedi.

ECE GÜRSEL KİMDİR?
1982 yılında Antalya’da dünyaya gelen Ece Gürsel yaş olarak şu anda 38 yaşındadır. Barbaros İlkokulu ve Atatürk Ortaokulu’nun ardından Antalya Koleji’nde eğitim alan Gürsel, 2002 senesinde ise Akdeniz Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. 1999 senesinde mankenliğe adım atan Gürsel, 1999 senesinde Miss Model of Turkey yarışmasına katıldı ve ikinci oldu.