Ece Erken'den bomba iddia: Murat Başoğlu silahla yayını basıp...

Murat Başoğlu Beyaz TV'de çıkan intihar etti haberi üzerine 'Söylemezsem Olmaz' programın basmış. Ece Erken 'Beni susturmayın' diyerek şoke eden olayın detaylarını canlı yayında açıkladı.

Eklenme Tarihi: 05 Eylül 2018

Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programında geçtiğimiz yaz yeğeni Burcu Başoğlu ile cinsel ilişkiye girerken görüntülenen Murat Başoğlu'nun intihara teşebbüs ettiği ileri sürülmüştü. Bu iddiayı yalanlayan Murat Başoğlu'nun Beyaz TV'yi bastığı ortaya çıktı. Yaşananlarla ilgili şoke eden detayları Ece Erken 'beni susturmayın' diyerek canlı yayında anlattı.

SAPIK ADAM: Ece Erken, Murat Başoğlu'nun kendisini cep telefonundan arayıp küfürler ettiğini ve tehditler savurduğunu söyledi. Murat Başoğlu bununla da yetinmemiş. İki silahla Beyaz TV'yi basmış. Ece Erken, ' Tamam sapık ruh hastası ama 'iki silahla' gezeceği kimin aklına gelir' diyerek yaşananları aktardı.

MASAYA ÜÇ KURŞUN KOYMUŞ: Ece Erken, yaptıkları intihar haberinden sonra Murat Başoğlu’nun Beyaz TV’ye küfürler ederek geldiğini ve yapımcıyı yakalayıp önüne üç kurşun koyarak, “Bunlardan biri Ece’ye, biri Nihat’a biri Bircan’a” dediğini iddia etti.

KADIN DA SAPIK : Ünlü sunucu yaşadığı olayın sarsıntısını üzerinden atamamış göründü ve şunları anlattı: -Ben şok oldum. Tüm sapıklığına rağmen burda geçmiş olsun dedim. Kadın da sapık. Yani bunlar karşılıklı sapıklık. Adam kalkti beni tehdit etti.'