Ece Erken Demet Akalın savaşına Bircan Bali de dahil oldu

Beyaz TV sunucusu Ece Erken ile ünlü popçu Demet Akalın arasındaki tartışma tam hız sürerken, Söylemezsem Olmaz yorumcusu Bircan Bali de konuya dahil oldu.

Eklenme Tarihi: 09 Ocak 2019

Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucusu Ece Erken ile Demet Akalın arasındaki mesaj polemiğine Bircan Bali de dahil oldu. Bali, programın bugünkü bölümünde Akalın'a "Bana da konuşma yasağı aldır. Yoksa geçmişte Seren Serengil’le yaşadığın davaları ortaya çıkaracağım” deyince ünlü popçu hemen harekete geçti.

Eski eşi Serkan Uçar'ın kendisini, oğlu Eymen'i almak için mahkemeye verdiğini açıklayan Ece Erken, olaya dahil olan Demet Akalın'la ilgili mesajlaşmaları 'Söylemezsem Olmaz' programında ifşa edince ortalık karıştı. Ünlü sunucu canlı yayında Akalın için şunları söyledi;

"Hiç cevap vermedim sana ama sen benim evladıma hakaret eden, bana tehditle, şantajla, hakaret eden insanlarla eski dostum dersen senin foyanı ortaya çıkarırım! İnsanların namusuyla oynadığını biliyorum. Sen Uçar ailesiyle ilgili 2 ay önce ne iftiralar attın...

Yapma, şarkılarınla gündeme gel! 2 ay önce Serkan Uçar ve ailesine ağır sözler söyleyen Demet Akalın, dün Serkan Uçar ve yengesi Güldeniz Uçar'ı sosyal medyadan takibe alıyor ve onlarla yazışıyor. Demet Akalın'ın gerçek yüzü bu"