Ebru Yaşar Ameliyatın Ardından Son Durumunu Paylaştı

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar geçirdiği bir kaza sonucu düşüp diz kapağını kırdı. Hastaneye kaldırılan Ebru Yaşar, ameliyata alındı. 44 yaşındaki şarkıcı geçirdiği ameliyatın ardından son durumunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Eklenme Tarihi: 09 Ocak 2022

Geçtiğimiz gün otomobilinden inerken düşüp dizinin üzerine düşen Ebru Yaşar hastaneye kaldırıldı. Diz kapağında kırıklar olduğu tespit edilen şarkıcı hemen ameliyata alındı.

Ebru Yaşar, operasyon öncesi hastanede çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayarak sevenlerini bilgilendirdi. Yaşar, "Sevenlerimi üzmek, korkutmak istemem. Bilgi amaçlı paylaşıyorum. Düştüm ve diz kapağım kırıldı. Şimdi ameliyata girip inşallah toparlayacağım." dedi.

Geçirdiği operasyon sonrası sağlık durumu hakkında sevenlerini bilgilendiren ünlü sanatçı, "Kırılan dizim için yapılan ameliyatım başarı geçmiş. Tarifsiz bir acı yaşadım ama daha iyiyim" dedi.

TARİFSİZ BİR ACI YAŞADIM
Pazar günü ameliyata alınan ünlü şarkıcı, geçirdiği operasyonun ardından bir paylaşım daha yaptı. Ameliyatının başarılı geçtiğini ifade eden Ebru Yaşar sağlık durumuyla ilgili şu bilgileri aktardı:

Sevenlerim, dostlarım; kırılan dizim için yapılan ameliyatım başarı geçmiş. Arayan, mesaj atan tüm dostlarıma teşekkür ederim. Tarifsiz bir acı yaşadım ama daha iyiyim. Bu vesileyle katılmak üzere söz verdiğim tüm organizasyonlarım için de üzgünüm. Sağlıklı günlerde buluşmak üzere..."