Ebru Şallı'dan Şaşırtan İtiraf: Mayo Defilesinde Yere Yapıştım

Instagram'da canlı gerçekleşen "Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular" programına katılan Ebru Şallı samimi açıklamalarda ve itiraflarda bulundu.

Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2021

Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular" programına bu hafta Ebru Şallı konuk oldu. İlk kez bir canlı yayına katıldığını belirten Ebru Şallı, dikkat çeken açıklamalar yaptı. Eski model, çok yakında Youtube kanalı açmaya hazırlandığını ve bunun için de çok heyecanlı olduğunu belirtti:

"17-18 yaşından bu yana çalışıyorum. Pilates DVD’leri, yemek kitapları, spor kıyafetleri derken büyük bir birikimim var."

Şallı, sözlerine; "Üç yıl önce tüm çalışmalarımı Ebru Şallı markası altında topladım. Eşim Uğur Akkuş ile de bu sayede tanıştık zaten. Tüm bu birikimimi paylaşmayı çok özledim. Youtube ile tekrardan geri dönüş yapacağım. Bölgesel egzersizler, pratik tarifler gibi kısa videolar çekmeye başladım. Aynı zamanda yeni kitabımı da çok yakında yayınlamış olacağım” şeklinde devam etti.

Canlı yayında bakım sırlarına değinen Ebru Şallı: “Ben küçüklüğümden beri cilt ve el - ayak bakımına çok önem veririm. Pandemi öncesinde her ay hamama giderdim" ifadelerini kullandı.

44 yaşındaki güzel, "Bir de ben çok su içiyorum ve sağlıklı besleniyorum. İçten gelen güzelliğe inanan bir insan olarak bol su içmenin ve sağlıklı beslenmenin hep faydasını gördüm” diye konuştu.