Ünlülerin hayatından trajik öyküler

Ünlülerin hayatından trajik öyküler

Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2016

İyi bir aileye doğmak, piyango kazanmaktan bile daha büyük bir şans, demişler! Gerçekten de öyle... Para, şöhret, güzellik, yetenek... Hepsi bu insanlarda var. Fakat iyi ailelerde, mutlu mesut bir çocukluk yaşama şansına maalesef erişemediler. İşte kendi ailenizi öpüp başınızın üzerine koymak isteyeceğiniz hikayeleriyle o ünlüler.. Müslüm Gürses: Babası annesini öldürdükten sonra tüm ailesinden tamamen koptu. Anlatılana göre Müslüm Gürses'in babası, eşini bir kıskançlık krizine girerek öldürmüştü. Bu sebepten uzun yıllar hapis yattı. Müslüm Gürses "dedikodu ve iftirayla ailemi mahvettiler" dediği köyüne ve mahallesine bir daha dönmedi. Baba tarafından akrabalarıyla da neredeyse hiç görüşmedi. "Kimsesiz" kalan Müslüm Gürses'in tek ailesi Muhterem Nur oldu.

Pelin Karahan, "Benim babam yok" açıklamasında bulundu. Pelin Karahan'ın annesi ve babası, genç oyuncu henüz 8 aylıkken boşandılar. Yıllarca babasını görmeyen Pelin, 17 yaşındayken annesinin ısrarıyla babasıyla ilk kez görüştü. Sonrasında babasının, kendisinin hangi şehirlerde, nerede olduğunu bilmesine rağmen hiçbir iletişim girişiminde bulunmadığını belirten Karahan, ünlü olduktan sonra gelen buluşma talebi için "zamanlama manidar" dedi. Babalar gününde ise kayınpederiyle çekindiği bir fotoğrafı paylaşarak "30 yıldır ilk kez babalar günü kutluyorum, işte gerçek babam" dedi.

Adele de babasız büyüyenlerden... Adele'in babası da eşini ve kızını yıllar önce, Adele henüz bebekken terk etti. Annesiyle başbaşa oldukça yalnız ve maddi açıdan zorlu bir hayat yaşadığını belirten Adele, yıllar sonra ünlü ve zengin olduğunda kendisiyle yeniden görüşmek isteyen babasını reddetti. Adele ise şimdilerde annesine adeta kraliçeler gibi bakıyor!

Christina Aguilera çocukluğu boyunca babasından sözlü ve fiziksel şiddet gördü; ardından da babası aileyi terk etti. Henüz çocukken başlayan show hayatı boyunca annesiyle beraber çok çalıştı. Sonuç olarak çok ünlü ve zengin oldu. Babası yıllar sonra bir konserine gelerek kendisiyle konuşmak isteyince babasını reddetti. Bu olayın üzerine Hurt şarkısını babası için yazdı. Christina'nın içinde aile konusu adeta bir yara gibi duruyor.