Aşk yaşadıklarına asla inanamayacağınız ünlüler

Bir zamanlar aşkları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ayrılıkları da olaylı oldu. İşte magazin dünyasında bir dönem yaşanan aşklar...

Eklenme Tarihi: 08 Ocak 2019

1. Çağla Şıkel - Mehmet Aslan

Şimdinin genç siyasetçisi Mehmet Aslan, o dönem gazinocular kralı Fahrettin Aslan'ın yakışıklı ve playboy oğlu olarak tanınıyordu. 2003 yılında başlayan birliktelik iddialara göre kıskançlık yüzünden bitti. Mehmet Aslan ayrılıktan sonra yaptığı açıklamada "Çağla yanıma gelip "Sen Mehmet Aslan mısın?" diye sordu. Beş saat konuştuk, o gün ocağıma incir ağacı dikildi, ona aşık oldum." şeklinde açıklamış.

2. Hande Ataizi - Fazıl Say

2007 yılında yaşanan bu aşk da acayip fırtınalıydı. Fazıl Say, röportajlarında "Hande'den çocuğum olmasını istiyorum" derken, Hande Ataizi'de "Fazıl da eksik yerlerimi tamamladım" diyordu. Ancak bu ilişki tam tamına 5 ay sürdü. Bitme sebebi ise Fazıl Say'ın Hande Ataizi'ni aşırı derecede kıskanması olarak gösterildi.

3. Yaşar - Deniz Seki

Yaşar'ın en popüler olduğu, Deniz Seki'nin ise adını duyuracağını belli etmeye başladığı yıllarda bu ikilinin aşkı herkes tarafından biliniyordu, zaten onlar da bir yere kaçmıyordu fakat olmadı, devam etmediler.

4. İdil Fırat - Engin Öztürk

Bu ilişki için çok fazla geriye gitmeye gerek yok aslında ama nedense zihinlerde çok yer etmedi. 2016 yılında bir dargın bir barışık devam eden ilişkileri, 2017'nin ortalarında bitti. Sebebi mi? İddialara göre Cansu Dere ve Engin Öztürk yakınlaşması.