Duygu Özaslan, yine selülitli haliyle görüntülendi

Arkadaşlarıyla birlikte tatil cenneti Bodrum'da olan sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, yeni selülitli fotoğrafıyla gündeme damga vuracak. Daha önce selülitli fotoğraflarıyla çok konuşulan Özaslan, Bulimia Nervoza hastalığına yakalandığını açıklamıştı.

Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2020

Geçtiğimiz günlerde çekilen kilolu ve selülitli fotoğrafı ile magazin gündemine bomba gibi düşen Duygu Özaslan'ın yine selülitli fotoğrafları ortaya çıktı. Bulimia Nervoza hastalığına yakalandığı için kilo aldığını söyleyen ünlü Youtuber, daha önceki selülitli fotoğrafını unutturmak için Instagram'dan bikinili pozunu paylaşmıştı.

Selülitli halini hastalıkla açıklayan ünlü fenomen, sosyal medya kullanıcıları tarafından çokça Photoshop kullandığı için eleştiri yağmuruna tutuluyor.

"YENİ BİR AŞKA MI YELKEN AÇTI?"

Bu arada, otel odasından kare paylaşan ünlü fenomenin arkasında duran pembe kıyafet oldukça dikkat çekti. O pembe kıyafetin sahibi, Özaslan'ın da takip ettiği basketbolcu Can Maxim Mutaf'a ait olduğu öne sürüldü. İkili daha sonra bir tatil merkezinde beraber görüntülenmesi aşk dedikodularını güçlendirdi.

BULİMİA NERVOZA NEDİR?

Kişilerde belirli bir zaman diliminde (örneğin 2 saat içinde) çoğu insanın yiyebileceğinden çok daha fazla yiyeceği yeme durumu ve bu atak sırasında yeme kontrolünün kaybolduğu duygusunun (yediğini durdurma ya da kontrol edememe) söz konusudur.