Duru güzelliği ve muazzam enerjisiyle adından daha çok söz ettirecek kadın: Özge Özacar

İlk olarak Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle tanıdığımız ve şu sıralar Hababam Sınıfı Yeniden filmiyle gündemde olan güzel oyuncu kimdir, daha yakından tanıyalım... (Onedio - Pelin)

Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2019

Özge Özacar, 1995 - İstanbul doğumlu.

Aydın Doğan İletişim Lisesi'nden mezun olan güzel oyuncu kamera önüyle de arkasıyla da o zamanlardan haşır neşir. Marmara Üniversitesi - Gazetecilik bölümünü dereceyle bitirirken oyunculuk eğitimlerinden de geri kalmamış.

Bizler onu Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde canlandırdığı "Müge" karakteri ile tanıdık.

Birçok reklam filminde yer alan ve dizi sektörüne hızlı bir giriş yapan oyuncu, Tatlı Küçük Yalancılar dizisindeki Müge karakterini canlandırırken de oldukça başarılıydı.

Lise Devriyesi, Oyunbozan gibi dizilerde farklı birçok rolün üstesinden gelen oyuncunun yıldızı Meryem dizisinde parladı.

Başrollerini Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Meryem dizisinde hayat verdiği Naz karakteri ile ekran karşısındaki herkesi duygulandırmayı başardı.

Güzel oyuncunun en büyük zevklerinden biri müze gezmek.

Tarihe, sanata ve müziğe fazlasıyla ilgi duyan Özge Özacar'ın en büyük tutkularından biri de Fransızca. Boş zamanlarını sık sık sergilere ve kültür turlarına ayırdığını da söylemeden geçmeyelim.