Dunja Milatovic Mybestfriends mayo çekiminde güzelliğiyle büyüledi

Zamansızlığın sınırlarını zorlayan Mybestfriends, bu yaz stil sahibi kadınların gardırobuna mini mayo koleksiyonuyla güç katıyor. Sırp model Dunja Milatovic Şile sahilinde Mybestfriends mayoları ile fotoğrafçı Ergun Turunç’un objektifine poz verdi.

Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2019

Yaz koleksiyonundan ilhamla hazırlanan Mybestfriends mayoları tasarımları ve kombinleriyle stilinize alternatifler sunuyor. Mybestfriends mayo koleksiyonu sadece plajlarda değil jean ve etekle kombinlenerek günün her saati dilediğiniz yerde şıklığınıza bütünlük ve uyum sağlıyor. Cashmere blue, iceberg green, army green ve silver tonları kullanılarak hazırlanan Mybestfriends mayoları yaz hiç bitmesin hissini veriyor.

Mybestfriends tasarımcısı Ayşegül Afacan Köksal " Yaz koleksiyonumuzdaki renklerle ve tasarımlarla uyum sağlayarak hazırladığımız mini mayo koleksiyonumuzla zahmetsiz şıklığı sunuyoruz. Zaman ve mekanı sınırlamadığımız mayolar, gündüzden geceye devam eden parçalar olacak şekilde hazırlamaya özen gösterdik. Gelen ilgi ve taleplerden dolayı çok mutluyuz’’ dedi.