Dubai'deki beş yıldızlı süperlüks otel, Rus modellerden şikayetçi

Dubai'deki beş yıldızlı süperlüks otel, misafirleri arasındaki Rus modellerden şikayetçi olma sebebi;seksi fotoğraflarını sosyal medyada oteli etiketleyerek paylaşmaları...

Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2017

İşletme sahipleri, otelin 'aile dostu imajı'nın zedelendiğini söylüyor ve hashtag kullanmayı yasaklıyor. 1- VICTORIA, ANNA VE ALENA Dubai'deki beş yıldızlı lüks otel, Rus Instagram modellerinin istilasına uğradı. Otel yönetimi, "Aile dostu imajımızı mahvettiler" diyerek kavga çıkardı.

2- 21 YAŞINDAKİ RUS MODEL ALINA LOBACHEVA Bir gecelik konaklama fiyatı 1000 dolardan başlayan Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah, mankenlere hashtag yasağı koydu.Mankenlerin otelin adını hashtag olarak kullanmaları veya konumlarını sosyal medyada paylaşmaları yasaklandı.

3- ALINA'NIN KÖPÜK BANYOSU Bir grup Rus model, tasarımcı Anna Chibisova'nın markası D'AngelAnn için yapılan bir fotoğraf çekimi sebebiyle otelde kalıyordu.

4- RUS MODEL DASHA MART Otel sözcüsü, "Burası bir Arap ülkesi. Çocuklu ailelerden çok fazla şikayet aldık" dedi. "Diğer müşterilerimiz, yarı çıplak ve erotik pozlar çeken kızlarla aynı otelde kaldıklarının bilinmesini istemiyorlar."