Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'ine sert eleştiri: Görüntü var, ses yok!

Yaşanmış bir hikayenin anlatıldığı TV8'in bomba dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'de, Demet Özdemir'in canlandırdığı Zeynep karakterine az replik yazılması izleyici ve TV eleşitrmenlerinin tepkisine neden oldu.

Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2020

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin tanıtım videolarında bülbül gibi şakıyan Demet Özdemir'in, dizideki Zeynep karakterine az replik yazılması izleyicileri kızdırdı.

Gerçek hayattan uyarlanan senaryosu ile ilgiyle izlenen dizide izleyicinin gözünden kaçmayan bu detay Twitter'da tartışma konusu bile oldu.

Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız kitabından yaşanmış, gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı dizide haftalardır izleyiciye isyan bayrağı çektiren şey Zeynep'in başrolde oynamasına rağmen kısa kısa repliklerle geçiş yapılması.

Dizide 20'li yaşlarının sonuna gelmiş, küçükken yaşadığı acıları bir türlü unutamadığı için aradığı aşkı bulamamış ve evlenmekten korkan Zeynep karakterine hayat veren Demet Özdemir'in, sessiz ve donuk olması, repliklerinin çok kısa olması izleyicinin tepkisine neden oldu.