Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde skandal hata

TV8 kanalının dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'deki mantık hatası seyircinin kafasını karıştırdı. Bu dizi de Kırmızı Oda gibi Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanmıştı.

Eklenme Tarihi: 03 Ekim 2020

TV8'in reyting rekortmeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni yayın dönemine reytinglerde en üst sıradan giriş yaptı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi gerçek yaşamdan uyarlanma. Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'un başrollerinde olduğu dizi yeni sezonuna bir mantık hatasıyla başladı.

Demet Özdemir'in hayat verdiği Zeynep karakteri Doğduğun Ev Kaderindir'in sezon finalinde mezuniyet konuşmasıyla seyircinin yüreğini dağladı.

Zeynep, mezuniyet konuşmasında, "Abim 13 yaşında bakımsızlıktan can verdi" ifadeleriyle ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı.

13. bölümde 'Zeynep' karakteri abisinin mezarını ziyarete gittiğinde mezar taşında yazan ölüm tarihi kafa karışıklığına sebep oldu.Abisinin 13 yaşında öldüğünü söyleyen Zeynep, abisi 'Remzi Göksu'nun mezar taşında yer alan doğum ve ölüm tarihlerine göre 18 yaşında olması büyük bir şaşkınlık yarattı.