Seren Serengil'in DM'i ifşa oldu. Eylem İpek Şafak hakkında söyledikleri ortaya çıktı.

Her ünlü simanın artık en büyük korkularından biri özel mesajlarının ifşalanması oldu. Bugün ifşa olan isimse genelde kendisinin birileri ifşa ettiği Seren Serengil. Eski eşi Yaşar İpek’in kardeşi Eylem İpek Şafak hakkında söyledikleri olay oldu.

Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2020

Eylem İpek Şafak, hem TV8’de çalışıyor hem Posta gazetesinde “Benden Duymuş Olmayın” isminde bir köşede magazin haberleri yazıyor hem de Instagram’da “Gazetemagazin” isimli bir hesapta günlük haberleri paylaşıyor. Hatta Eylem İpek Şafak, pek çok ünlü kişiye Instagram’daki magazin sayfası adına çiçekler ve hediyler göndererek yeni yıllarını kutladı.

Bu kişilerden biri de, Eylem İpek Şafak’ın patronu Acun Ilıcalı’ydı! Bu jesti karşılıksız bırakmayan Acun Ilıcalı, hem çiçeği hem de Eylem İpek Şafak’ı Instagram hesabından paylaşayarak teşekkür etti. Ancak, Seren Serengil’in bir takipçisi kendisine bu fotoğrafı göndererek, fitili ateşlemiş oldu!

Seren Serengil’in hayatındaki her şey olaylı geçtiği gibi evliliği ve ayrılığı da oldukça olaylı geçmişti. Kavgalar, şiddet ve aldatma iddiaları havada uçuşmuştu! Seren Serengil, bu olayların hıncını hala alamamış olacak ki; bir takipçisiyle DM’leşirken Yaşar İpek’in kız kardeşi Eylem İpek Şafak ve eşi Gökhan Şafak için ağıza alınmayacak iddialarda bulundu.