16 Mayıs reytingler: Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz lider kim?

Sen Anlat Karadeniz, Diriliş Ertuğrul ve UEFA Avrupa Ligi finali 16 Mayıs reyting sonuçlarında ilk sıralarda yer alan projelerden oldu.

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2018

Çarşamba günleri iki proje arasında büyük rekabetin yaşandığı reytinglerde hangisinin daha fazla tercih edildiği ortaya çıktı. Peki, yeni haftada total reyting sonuçları neler oldu ve reyting sıralaması nasıl şekillendi?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde ise Tahir'in vurulması herkesi ekrana kilitledi. Nefes ise kendi canına kıymayı düşünerek çevresindekileri üzdü.

Diriliş Ertuğrul dizisinde yeni bir Noyan-Ertuğrul Gazi karşılaşması yaşandı. Noyan'ın güçsüz oldukları bir dönemi kollayarak kendilerine tuzak hazırlayacağını düşünen Ertuğrul Bey haksız çıkmadı.

UEFA Avrupa Ligi kupası, final maçıyla sahibini buldu. Finalde Fransa'nın Olympique Marsilya ile İspanya'nın Atletico Madrid takımları, TSİ 21.45'te Fransa'nın Lyon kentiyle aynı adı taşıyan statta kupayı müzelerine götürebilmek için mücadele etti.Atletico Madrid, Marsilya'yı, Antoine Griezmann'ın iki ve Gabi'nin golleriyle 3-0 mağlup ederek kupaya uzandı!