Diriliş Ertuğrul reytinglerde yıktı geçti: Özeti rakibinden fazla izlendi

Sezon finali yapan dizilerin hepsi yeni sezona başlarken Diriliş Ertuğrul sessiz kalmıştı. En sonunda 7 Kasım Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşan dizi, yeni sezon ilk bölümüyle reytinglerde zirveye oturmayı başardı.

Eklenme Tarihi: 08 Kasım 2018

7 Kasım Çarşamba gününün reyting sonuçları heyecanla beklenirken zirveye oturan isim belli oldu. Dün akşam büyük merakla beklenen Diriliş Ertuğrul dizisi 5. sezon ilk bölümüyle izleyicisiyle kavuştu. Reyting sonuçlarda zirveye oturan dizi, en büyük rakibi Sen Anlat Karadeniz'i sollamayı başardı.

Total reyting sonuçlarında 7 Kasım tarihinde; TRT 1 ekranlarında yayınlanan "Diriliş Ertuğrul" dizisi 1. sıraya otururken, 2. sırada Atv'de ekrana gelen "Sen Anlat Karadeniz" ve 3. sırada ise "Diriliş Ertuğrul"un özeti yer aldı.

AB reyting sonuçlarında da 1.'lik "Diriliş Ertuğrul"un olurken, 2.'lik "Diriliş Ertuğrul"un özetinin, 3.'lük ise "Fatih Portakal'la FOX Ana Haber"in oldu. Sen Anlat Karadeniz ise 4. oldu.

JET SOSYETE DÜŞÜŞTE Star TV'den Tv8'e geçen ve yeni sezonu merakla beklenen dizi Jet Sosyete, reyting yarışında iyice geriliyor. Totalde 15, AB'de ise 5. sırada yer alan dizi, hayal kırıklığına uğrattı.