Didem Soydan'dan Gamze Özçelik'e destek mesajı: Hayranlıkla izliyorum

Ünlü manken Didem Soydan, geçtiğimiz günlerde tesettüre giren Gamze Özçelik'in bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak Özçelik hakkındaki düşüncelerini açıkladı.

Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2018

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren ünlü manken Didem Soydan, geçtiğimiz günlerde tesettüre giren Gamze Özçelik ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Instagram hesabından Özçelik'in fotoğrafını paylaşan Soydan, paylaşıma şu notu düştü;

"Canım Gamze Özçelik, seni uzun yıllardır tanıyorum, sevgili ablanla tanışma ve hep beraber sohbet etme fırsatım oldu kaç kere. Muazzam güzelliğe sahiptir Gamze. Konuşurken izlerdim onu hayranlık ve hala hayranlıkla izliyorum onu.

Çok güçlü bir kadın. Yardım etmek çok basit gözüküp çok zor sınavlar içeren matematiklere sahiptir. Herkesi memnun etmek zordur. Ama ben çok eminim ki onun herkesle değil tek bir güçle bütün olayı. O güç ise Allah ve eminim seni görüyor. Sevgiler içi dışı güzel kadın Gamze Özçelik."

Geçen günlerde bir ödül törenine katılan Gamze Özçelik tesettürlü haliyle dikkat çekmişti. İdlib'e giden ünlü oyuncu, tesettüre girdikten sonra Instagram hesabından ilk paylaşımını da yapmıştı.