Didem Soydan: Sıkıldım Dersem Şımarıklık Olur

Oyuncu sevgilisi Burak Deniz’le kavga ettiği iddiasıyla magazin gündemine gelen model Didem Soydan, önceki gün Nişantaşı’nda köpeğini gezdirirken görüntülendi.

Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2021

Özel hayat konuşmuyorum” diyerek röportaj öncesi gazetecileri uyaran Didem Soydan, "Pandemi dönemi nasıl geçiyor?" sorusuna, "Dükkan, online çekimler... Koşturuyoruz” yanıtını verdi.

Evde oturmaktan sıkılmadığını belirten ünlü model, "Çok güzel bir dinlenme oldu. Tabi ki insanlar için zor oluyor. Çalışan ve dışarda çalışma zorunda kalanlar için. O yüzden benim sıkılıp sıkılmamam halktan daha önemli değil. 'Sıkıldım' dersem şımarıklık olur. Hep çekimlerdeyiz, dükkanımız burada, oraya gidip geliyorum” dedi.

Evde kendinizin bilmediğiniz özellikleri keşfettiniz mi?" sorusunu Soydan, "Dükkan olduğu için çalışma temposu bizde hiç değişmedi. Çok da anlamadık yani” şeklinde cevapladı.

Geçtiğimiz günlerde Şamdan Plus dergisi için kamera karşısına geçen Burak Deniz'in, dizideki partneri Alina Boz ile samimi pozları nedeniyle sevgililerin arasında kıskançlık krizi çıktığı iddia edilmişti.