Didem Balçın kendisini yakan estetik merkezinin peşini bırakmıyor

Oyuncu Didem Balçın, yüzünde yaralara neden olan estetik merkezinin peşini bırakmıyor

Eklenme Tarihi: 03 Ağustos 2019

Didem Balçın, geçen aylarda bir güzellik merkezine giderek yüzünün daha parlak ve canlı durması için altın iğne denilen bir estetik uygulaması yaptırmak istemişti.

Merkezde İran'da tıp eğitimi aldığı iddia edilen bir doktorla anlaşan Didem Balçın'ın, operasyonun yapıldığı gün, yüzünde ağır derece yanma ve ağrı meydana gelmişti.

İğnelerin etkisi nedeniyle böyle bir şikayet yaşandığını belirterek oyuncuyu evine gönderen doktorların, tedavi amaçlı verdiği ilaç ve kremler ise Didem Balçın'ın yüzünde yaralar oluşturmuştu.

Yaptığı araştırmada doktorun söz konusu güzellik merkezinden ayrıldığını ve gerçekte doktor olmadığını fark eden oyuncu, bunun üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na ihbarda bulunarak güzellik merkezi sahibi ve sahte doktordan şikayetçi olmuştu.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma devam ederken, Şişli İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerince söz konusu estetik merkezinde inceleme başlatılmış ve estetik merkezine bir miktar para cezası kesilmiş, bir ay süreyle de kullanıma kapatılmıştı.