Deniz Işın Yeni Projeyle Ekranlara Dönüyor!

Geçtiğimiz haftalarda 13'üncü bölümüyle final yapan 'Masumiyet' dizisinde İrem Orhun karakterine hayat veren başarılı oyuncu Deniz Işın'ın yeni projesi belli oldu.

Eklenme Tarihi: 08 Haziran 2021

Geride bıraktığımız sezona güçlü kadrosu ile iddialı bir giriş yapan 'Masumiyet' dizisinde rol almasıyla yıldızı parlayan genç oyuncu Deniz Işın cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Rol aldığı dizinin final yapmasının ardından oyuncuların yeni projeleri merak konusu olmuşken Işın'dan hayranlarını sevindirecek haber geldi.

Başarılı oyuncunun bu kez Exxen'de yayınlanacak dizide yer alacağı öne sürüldü.

DİJİTAL PLATFORMDA BOY GÖSTERECEK
Daha önce 'Her Yerde Sen', 'Atiye' gibi başarılı yapımlarda rol almasıyla adından söz ettiren Deniz Işın, son olarak rol aldığı 'Masumiyet' dizisinde sergilediği performans ile ününe ün kattı. Geçtiğimiz haftalarda final yapan dizinin ardından yeni projeleri merak konusu olan oyunculardan bir bir haber gelmeye devam ediyor.

Son zamanlarda dizilerin aranan yüzü haline gelen Işın'ın, yeni projesi belli oldu. Dijital platformda yıllar sonra sevenlerinin karşısına tekrar çıkması beklenen 'Leyla ile Mecnun'un kadrosuna dahil olacağı iddia edildi. Birsen Altuntaş'ın haberinde geçen bilgiye göre, "Deniz Işın'ın Exxen için çekilecek olan Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı olacağı konuşuluyor." denildi.