Deniz Akkaya'dan Şeyma Subaşı'na Sert Tepki: Sana Artık Üzülmüyorum

Şeyma Subaşı'nın, sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Bodrum’a giderken uçakta samimi bir paylaşım yapmasına Deniz Akkaya'dan sert tepki geldi.

Eklenme Tarihi: 01 Ağustos 2021

Türkiye'nin dört bir yanında yangınlar sürerken Subaşı'nın bu paylaşımları tepki çekti. Tepki gösterenlerden biri de Deniz Akkaya oldu.

"SENİN İÇİN ÜZÜLMÜYORUM"
Subaşı'nın pozuna çok sinirlenen Deniz Akkaya, "Senin için artık üzülmüyorum. Tek üzüldüğüm anne olduğun için senden hayatı öğrenen günahsız kızın" ifadelerini kullandı.

Deniz Akkaya, daha sonraki paylaşımında ise "Bodrum'da ne bindiğin tekne ne kaldığın otelin yatak odası kimsenin umurunda değil. Bir çık git memleketimizden geldiğin yere. Bir de Türk bayrağına arkasını dönmüş poz veriyor. Gerçekten soruyorum ülkede savaştan daha beter bir ortam varken... Ne sebep olursa olsun kitlelere açık bir mecrada sanki nazire yapar gibi böyle şeyler koymak hastalıklı ruh halidir" dedi.

"HAYAT ARKADAŞIMI ÖZLEDİM"
Öte yandan Subaşı, birkaç gün önce de Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yeni pozunu Instagram hesabından paylaşmıştı. Ünlü isim, uzun bir aradan sonra sevgilisiyle birlikte çektirdiği fotoğrafına, "Hayat arkadaşımı özledim" notunu düşmüştü.