Deniz Akkaya'dan Selin Ciğerci'ye: En azından fuhuştan kurtuldu

Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci gerilimi gündeme damga vurmuştu. Deniz Akaya hakkında konuşmama kararı aldıran Ciğerci yeni bir açıklama yapmazken Deniz Akkaya ise yeni açıklamasıyla dikkat çekti.

Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2020

Deniz Akkaya geçtiğimiz gün yayın çıkışı Maslak’ta objektiflere yansıdı. Gazetecilerin sorularını cevaplayan Akkaya, Selin Ciğerci hakkında çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Magazinburada'ya konuşan Deniz Akkaya, kendisinin kişisel bir sorunu olamayacağını belirterek, “Medeni kanunu iyice okudum. Kanunun izin vermediği bir durum gelişmiş. Bunu sosyal medyada kitleye sahip olabilmek için yapan bir kişinin durdurmasını istedim” dedi.

Futbolcu Gökhan Çıra’yla evli olan Selin Ciğerci’nin evlatlık edinme isteği için “Bakkaldan bisküvi almıyorsunuz. Bu ülkenin toplumsal değerleri var. Savcılıktan açılmış olan davanın sonucunda bundan ağlayarak kurtulamaz. Ülkemizde taşıyıcı anneliğin şovu yapılamaz. Burası muz cumhuriyeti değil. Evlat edinmek için bazı kaideler gerekmektedir” yorumunu yapan Akkaya, Ciğerci’nin evliliğine de gönderme yaptı ve “İstediğiniz kadar gerçek veya değil evliliğinizin şovunu yapabilirsiniz” dedi.

Selin Ciğerci’nin ticaret yapmasını desteklediğini tekrar tekrar belirten sunucu, “O en azından fuhuştan kurtuldu. Ben o fuhuştan kurtulup böyle bir yola girdiği için onu çok takdirle karşılıyorum. Ama tekrar ediyorum, devlet annelik ve babalık için net şekilde kuralları çizmiştir. Ben de sadece bunları söyledim” diye konuştu.