Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a şok hamle!

Demet Şener, anlaşmalı olarak boşandığı İbrahim Kutluay aleyhinde, iki çocuğunun nafakasını ödemediği iddiasıyla ihtiyati haciz kararı aldırdı.Aynı zamanda İbrahim Kutluay 1 ay boyunca eski eski eşi Demet Şener'e yaklaşmama ve iletişim araçları ile rahatsız etmemesi kararı çıktı.

Eklenme Tarihi: 08 Mayıs 2019

Demet Şener ve İbrahim Kutluay, 25 Mart'ta İstanbul 4. Aile Mahkemesi'nde 'anlaşmalı' olarak boşanmış, mahkeme boşanma protokolü gereği Kutluay'ın Şener'e 3 milyon lira tazminat ile iki çocuğuna toplam 32 bin 500 lira iştirak nafakası ödemesine karar vermişti.

İkili yeniden mahkemelik oldu. Demet Şener, çocuklarına 1 Nisan'da ödemesi gereken 32 bin 500 liralık iştirak nafakasını ödemediği gerekçesiyle eski eşi hakkında icra takibi başlattı.

1 Mayıs'ta ikinci ayın nafakasını da ödemediğini dava dilekçesinde anlatan Şener'in avukatı, ''Devam edecek olan diğer ayların nafakasını da ödememe tehlikesi bulunmaktadır. Bu nedenle ihtiyati haciz isteme zorunluluğu doğmuştur'' dedi.

HACİZ KABUL EDİLDİ
Mahkeme haciz talebini kabul etti. Demet Şener, ihtiyati haciz kararının hemen ardından, İbrahim Kutluay'ın kendisini tehdit ettiği ve hakaret ettiği iddiasıyla korunma talebinde bulundu.