Demet Özdemir'in bikinili göbek dansı olay yarattı!

Erkenci Kuş dizisinin yıldız oyuncusu Demet Özdemir, lise yıllarından beri dans edince dansı asla bırakamıyor. Dansı bir tutku haline getiren Özdemir, performansıyla yine sosyal medyayı salladı.

Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2019

Şimdilerde Erkenci Kuş dizisinde fırtınalar estiren Demet Özdemir, oyunculuk kariyerinden önce dansçılık yapmasının etkisiyle dans tutkusundan vazgeçemiyor. Arkadaşları ile gittiği Alaçatı'da eğlenirken yaptığı göbek dansıyla objektiflere yakalanan Özdemir, performansıyla sosyal medyayı salladı.

İŞTE O DANSErkenci Kuş dizisinde Sanem karakterine hayat veren ve dizi sayesinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Demet Özdemir, oyunculuk kariyerinden önce bir dönem televizyon programlarında ve kliplerde dansçı olarak rol alıyordu.

Öte yandan, Erkenci Kuş dizisinin setinde tanışan bir süre sonra arkadaşlıkları aşka dönüşen Can Yaman ile beraber oturduğu evden çıkarılacağı haberlerine Demet Özdemir, geçtiğimiz günlerde son noktayı koymuştu.

Demet Özdemir ve Can Yaman'ın geçtiğimiz günlerde Etiler Ulus'ta oturdukları evden zorla çıkarılacağı iddia edilmişti. Ev sahibinden kötü haber geldiği iddiaları dolanırken Özdemir, bu iddialara açıklık getirdi.