Demet Akalın'ı tanımıyorum? dedi ortalık karıştı kimdir bu Mert Alaş

Birçok dünya starının fotoğraflarını çeken ve madonna gibi birçok starla yakın dostluğu bulunan ünlü fotoğrafçı Mert Alaş Demet Akalın' çok kızdıracak söylemlerde bulunmuştu.

Eklenme Tarihi: 06 Temmuz 2017

Birçok dünya starının fotoğraflarını çeken ve madonna gibi birçok starla yakın dostluğu bulunan ünlü fotoğrafçı Mert Alaş Demet Akalın' çok kızdıracak söylemlerde bulunmuştu. Bir takipçisinin Demet akalın'ı sorması üzerine ''O kim tanımıyorum? Manken mi?'' dedi. Demet Akalın'da ona bir cevap verdi...

Madonna dahil birçok dünya starının yakın dostu ve fotoğrafçısı olan Mert Alaş, önceki gün Instagram’da canlı yayın yaptı. Yayın sırasında bir takipçisi “Demet Akalın’ı nasıl buluyorsunuz?” diye sorunca, Alaş “O kim? tanımıyorum. Manken mi?” dedi. Bu diyalog bir internet sitesine de haber oldu ve devreye Akalın girdi.

Akalın, haberin altına “Foto çekimi için 300 bin dolar deyince yuh dediğim için mi?” diye yazdı. Haber siteden kaldırılınca o yorum da silindi. Şarkıcı, konuyla ilgili konuşmaktan kaçındı: “Boş ver, Mert’i ünlü mü yapacağım? Tanımasın. Gerçi daha önce Instagram’da yazışmıştık.”

Mert Alaş Kimdir? Mert Alaş, 1971 yılında Türkiye'de doğmuştur. İngilizcesini geliştirmek için İngiltere'ye gitmiştir. Kendisiyle aynı yaşta olan Marcus Piggott ile 1994'te İngiltere'de karşılaşıp beraber moda fotoğrafçılığı yapmaya başlamışlardır.