Demet Akalın ve Kübra Par Polemiği Patladı

Şarkıcı Demet Akalın HaberTürk yazarı Kübra Par'ın CHP Milletvekili Burhanettin Bulut'un gündeme getirdiği 'sahte ilaç reklamları' ile ilgili yazısını haberleştiren Son Dakika Türk'ün haberinin altına "Benim adım yine yazılmış ezbere; ben o ürünü tanıtmadım" diye yazdı.

Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2021

Kübra Par "Seda Sayan aptal değilse kurnaz mı?" başlıklı yazısında eczacı kökenli CHP Milletvekili Burhanettin Bulut'un gündeme getirdiği sahte ilaç reklamları hakkında yazdı.

Kübra Par yazısında Bulut'un açıklamalarına da yer verirken "Özellikle Seda Sayan’ın bu ürünlerin reklamı için sürekli kamera karşısına çıktığını anlatmış. Geçen sene bu konuda film gibi bir dolandırıcılık hikâyesi yaşanmıştı."

Korona salgınının başladığı dönemde No Attack isimli bir takviye gıdanın virüse karşı yüzde 89 oranında etki ettiği iddia edilmiş ve sosyal medya üzerinden büyük reklamlar yapılmıştı.

Şeyma Subaşı, Seda Sayan, Seren Serengil, Demet Şener, Perihan Savaş, Gizem Hatipoğlu, Seda Akgül… Hepsi kendi hesaplarından bu sahte ürünün tanıtımını yaparak para kazanmıştı.

Par yazısının devamında daha önce ceza yiyen bu firmanın şu anda benzer şekilde bağışıklık güçlendirme-zayıflatma vaadiyle ilaç ve takviye gıda satmaya devam ettiğini belirtti.