Defne Samyeli New York Sokaklarında Siyaha Büründü

Şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli, oynadığı dizinin final yapmasının ardından tatile çıktı. Sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflar ise beğeni yağmuruna tutuldu.

Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2021

Defne Samyeli, geçtiğimiz haftalarda ABD'ye uçmuştu. Houston'da arkadaşlarıyla buluşan şarkıcı, ardından da Miami'ye geçmişti. Güzel havayı fırsat bilen Samyeli, güneşin ve denizin tadını çıkarmıştı.

DEFNE, NEW YORK CADDELERİNDE

48 yaşındaki Defne Samyeli, bu kez soluğu New York'ta aldı. Baştan aşağı siyah giymeyi tercih eden Samyeli, kombinini aynı renk güneş gözlüğü ve botu ile tamamladı. Şarkıcı, ardından New York caddelerinde objektif karşısına geçti.

Fitliğiyle dikkat çeken şarkıcının bir hayli keyifli olduğu da görüldü. Tatilinden kesitler paylaşan Samyeli'nin fotoğraflarına sosyal medyada yorum yağdı.

"RUHUMLA VE BEDENİMLE EN MUTLU OLDUĞUM DÖNEM"

Defne Samyeli haftanın 5 günü tekvando ve Muay Thai yapıyor. Kısacası dövüşüyor. Yediğine içtiğine de dikkat etmeyi ihmal etmeyen tescilli güzel haftanın bir günü karabuğday detoksu uyguluyor. Maydanoz ve dereotunu sofrasından eksik etmiyor.

Saçları için ise susam yağı ile bakım uyguluyor. Samyeli "Vücuduma sevgi ve saygı ile yaklaşıyorum, karşılığını da alıyorum. Ruhumdan ve bedenimden en mutlu olduğum dönemi yaşıyorum" diyor.